Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139754

Disaineri assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

naisterõivaste disaineri assisteerimine.

Ootused kandidaadile

moehuvi
algatusvõime töökohustuste täitmisel
inglise keele oskus
juhilubade olemasolu ja sõiduoskus

Ettevõte pakub

Saad kogemuse moekollektsiooni loomisel.
Usinat ja rõõmsat naiskonda kes võimaldab sul teostada oma ideid.
Töökohta kesklinnas.
Võimaluse reisida külastades moemesse.
Võimetele vastavat palka.

Lisainfo

See on sinu võimalus kes sa unistad tulevikus moedinaineri eriala omandamisest. Kandideeri või võta ühendust ja küsi täiendavat informatsiooni.

Tööpakkumise number
#139754

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2008
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

disainime ja toodame naisterõivaste moekollektsioone.

Vaata rohkem