Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554561

Disaineri assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Disainerite assisteerimine
  • Köögimööbli joonestamine programmiga Winner
  • Pakkumiste ja tellimuste koostamine
  • Tellimuste tootmiseks ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea arvutikasutamise oskus
  • Keskmisest suurem korrektsus ja täpsus
  • Meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

  • Programmi väljaõpe
  • Kaasaegne töökeskkond
  • Stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#554561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

Arens AS on asutatud 1992 aastal. Ettevõttes on 90 töötajat. Põhitegevusvaldkonnaks on köögimööbli tootmine ja müük. Tegutsemisaastate jooksul on sisustatud üle 100 000 köögi.

Vaata rohkem