Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66416

Disainer (web)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • peamiselt veebi kujundamine, kuid perspektiivis ka trükidisain

Ootused kandidaadile

  • head maitset ning silma kujunduste loomisel
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • kujundustarkvarade valdamine (Adobe)
  • suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
  • HTML/CSSi/Flashi oskus
  • Trüki ettevalmistamise oskus
  • Keelte oskus
  • Loomingulisus

Ettevõte pakub

  • paindlikku töögraafikut (sobib ka üliõpilasele)
  • tänapäevast töökeskkonda
  • motiveerivat töötasu
  • väikest ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume täita kindlasti meie ankeet aadressil www.insert.ee/cv !

Tööpakkumise number
#66416