Värsked tööpakkumised

Disainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41157

Tööpakkumise number

41157

Töö kirjeldus

Otsime oma tarkvaraarendustiimi www – lahendustele ja kasutajaliidestele disainerit Loodame, et sul on head teadmised ja kogemused kasutajaliideste ja tarkvaralahenduste disainimisest ja oskus teha porjektitööd

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame;
• innovatiivsust
• disaini ala koolitust ja kogemust
• meeskonnatööks vajalike oskuseid
• initsiatiivi ja usaldusväärsust
• tugevat graafilist külge ja silma
• head soomekeele oskust

Tunned hästi alljärgnevaid tehnoloogiaid;
• HTML
• XHTML
• CSS

Sul on vajalikud oskused töötamaks alljärgnevate programmidega;
• Adobe Photoshop
• Adobe Illustrator
• Macromedia Flash
• Macromedia Dreamweaver

Lisapunkte saad kui tunned alljärgnevaid tehnoloogiaid;
• Javascript, Java, JSP, PHP, Mysql

Pakume omaltpoolt võimalust ennast täiendada ja arendada proffessionaalses töökeskonnas. Saad arendada oma karjääri innovatiivse ja hoogsa meeskonnaga.

Saada kindlasti oma kaaskiri koos töönäidetega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2005
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2005

Smilehouse Oy on ettevõtete e-kaubanduse lahendustele spetsialiseerunud tarkvaraettevõte. Meie eesmärgiks on lihtsustada klientide toote-, tellimuste- ja kliendibaaside haldamise protsesse Interneti lahenduste abil. Lahendused põhinevad Smilehouses arendatule Workspace tootele. Ettevõte alustas tööd 1999 aastal.