Värsked tööpakkumised

Disainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203405

Tööpakkumise number

203405

Töö kirjeldus

Otsime väga hea silmaga kreatiivset veebidisainerit, kellel on olemas see hädavajalik sisemine põlemine ja kaasasündinud supertalent.

Nõudmised kandidaadile

SÄRA SILMIS
Soov töötada TIPPTIIMIS
Kaasasündinud DISAINERITALENT ja lihvitud silm
ROHKE KOGEMUS veebidisaini alal

Pakume huvitavat tööd kirevas tiimis Tallinna ühes vingeimas kontoris valdavalt ärieliiti kuuluvate klientidega. Töökoht on füüsiliselt Tallinnas, tööle asumise aeg
kokkuleppel, põhimõtteliselt aga ASAP.

Lisainfo

Lisa oma PORTFOLIO.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2010
Kuulutus sisestati:
6. august 2010

1996. aastal loodud OKIA (OK Interactive OÜ) on Eesti üks tuntumaid veebiagentuure. Pakume teenuseid alates veebilehe ärieesmärkide kaardistamisest ning
analüüsist kuni veebidisaini, tarkvaraarenduse ja internetiturundus-lahendusteni. Meie klientideks on SEB, Nordea Pank, Sampo Life, Amserv Grupp, Veho
Eesti, EAS, Bauhof, Baltika, Tallinna Vesi, Tank jt.