Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63294

Disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaamide ja erinevate trükiste igapäevane kujundamine ja küljendamine (trükiettevalmistus).
Suhlemine ja koostöö reklaami tellijatega ja trükikojaga.
Ettevõtte reklaami paigaldamine internetis, bannerite valmistamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised:
Adabe Photoshop,
Corel Draw,
Guark Xpress,
Adobe Illustrator,
teadmised html ja flash
Väga hea vene keele oskus suhlustasandil
Varasem töökogemus kujundajana ja disainerina vähemalt 2 aastat.
Stressitaluvus ja korrektsust

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta arenevas ettevõttes
Head töötingimusi
Võimalust arendada koos firmaga

Tööpakkumise number
#63294
Disainer