Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70870

Disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Webidisaini, tarkavara kasutajaliideste, toodete kujunduse ja reklaammaterjalide (bannerreklaamid) loomine.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus
  • Flashi ja htmli hea tundmine
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • õppimisvõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd telecom ja ärisüsteemide vallas
  • väga motiveerivat töötasu ja lisaboonuseid
  • hambaravi ja tervisepaketti
  • tasemel töövahendeid
  • kaasaegset ning ergonoomilist töökeskkonda
  • ja palju veel...

Lisainfo

Kandidaadil palume CV-ga lisada portfolio teostatud töödega

Tööpakkumise number
#70870
Disainer