Värsked tööpakkumised

Disainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183392

Tööpakkumise number

183392

Töö kirjeldus

Töö iseloomuks on graafilise disaini teostamine, tootedisain ja trükiettevalmistus. Koos projektijuhiga klientidega suhtlemine kujundusteenuse teostamise raames. Disainlahenduste teostus ning nende kaitsmine.

Nõudmised kandidaadile

* Varasem töökogemus
* Teadmised ja kogemus reklaamipsüholoogiast
* kujundusprogrammide Photoshop CS3, Illustrator, InDesign, CorelDRAW X4, Photo Paint ja Cinema3D kasutamisoskus ja kogemus
* turundus- ja reklaamialased teadmised
* tavaprogrammide kasutamise kogemus (word, excel, ftp, outlook jne)
* Head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
* esinduslikust ja läbirääkimisoskust

Ettevõte pakub

* huvitavat, iseseisvat ja loomingulist tööd
* aktiivset töötempot
* motiveeritud palgatingimusi
* kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Pikemas perspektiivis pakume võimalusi areneda loovjuhiks ja arendada graafilise disaini osakonda.
Palume esitada koos CV-ga mõned näited tehtud töödest (portfolio).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. september 2009
Kuulutus sisestati:
2. september 2009

Oleme trüki-ja disainiagentuur Bloom OÜ. Ettevõte on asutatud 2006. aastal ja põhineb Eesti kapitalil. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset graafilist disaini ja seda eelkõige erinevate trükiste jaoks. Meie meeskond on pikaajalise trükitööstuse tundmise kogemusega. Tänu kogemustele oleme suutelised tagama oma kujundustele korraliku trükitulemuse. Lisaks pakume ka toodete ning pakendite disainimist.

Iga ettevõte on tugev oma valdkonnas ja kindlasti ei suuda keegi olla tugev igal alal. Nii on ka meie idee pakkuda oma klientidele eelkõige AEGA, EFEKTIIVSUST, KVALITEETI ja MUGAVUST, et nad saaksid pühenduda oma põhitegevusele.