Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166214

Disainer

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib Rakvere salongi disainerit, kelle tööülesanneteks on klientide teenindamine salongis ja objektidel (nõustab kliente Sunoreki toodete - põhiliselt tekstiilkardinate ja teiste aknakatete) osas, teeb hinnapakkumisi, teostab mõõtmistöid, vormistab tellimusi jne.
Lisainfo töö kohta salongist tel 3260556 või personalijuhilt 679 1943.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on töökogemus sisekujunduse või müügitöö valdkonnas, soovitavalt sisekujundus- või tekstiilialane eriharidus. Kandidaadil on võimalus kasutada isiklikku sõiduautot tööülesannete täitmiseks.

Väljaõpet, arenguvõimalust, tulemuspalka, toredat meeskonda. Võimalust kaasa rääkida uute kollektsioonide valikul.

Tööpakkumise number
#166214

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2008

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; garderoobisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük

Vaata rohkem

Disainer