Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634792
Kaugtöö võimalus

Disainer / kollektsiooni juht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Kas Sinu südameasjaks on, et väikesed inimesed saaksid kanda kõige mugavamaid, praktilisemaid ja stiilsemaid rõivaid? Värvide ning mustrite maailmas tegutsemine paneb Sul silmad särama ja loovuse täistuuridel tööle? Kui jah, siis on meil pakkuda midagi just Sulle!

Seoses töömahu suurenemisega otsime andekat meeskonnaliiget ja juhti. Sobid selleks suurepäraselt, kui mõistad, mida tähendab kollektsiooni loomine alates andmete analüüsist ja ideede kritseldustest ning materjali valikust kuni väikseima detaili paikapanekuni. Oskad analüüsida sihtgrupi vajadusi ja pakkuda uusi innovaatilisi lahendusi. Teisisõnu, Sa mõistad, et disainmõtlemine on Sinu töö ja tegemiste vundament. Muuhulgas mõistad lapseks ja lapsevanemaks olemist läbinisti ning soovid siiralt oma töö tulemustega olla selles lahendustepakkuja.

Bredeni disainerina vastutad Sa kollektsiooni sisulise planeerimise ja elluviimise eest. Sinu ülesandeks on olla kursis funktsionaalsete lasterõivaste ja värvimaailma trendidega ning läbi disainmõtlemise leida kliendi vajadustele vastavaid innovaatilisi lahendusi.

Sa töötad tihedalt koos müügiosakonna, kangadisaineri ja tehnoloogiga.

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:
⭐ kollektsiooni värvipaleti loomine
⭐ uute mudelite ideekavandite loomine
⭐ olemasolevatele mudelitele parendusettepanekute tegemine
⭐ koostöös tehnoloogiga mudelite funktsionaalsuse tagamine
⭐ moe- ja tootejooniste koostamine
⭐ sobivaimate kangaste ja furnituuride valik
⭐ koostöös kangadisaineriga hooaja prindivaliku väljatöötamine

Ootused kandidaadile

⭐ haridus ja töökogemus rõivadisaini valdkonnas
⭐ kiire õppimisvõime
⭐ loomingulisus ja julgus
⭐ keskmisest kõrgem iseseisvus ja algatusvõime
⭐ inglise keele oskus suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas
⭐ Adobe Illustrator’i haldamine (tase: edasijõudnu)

Ettevõte pakub

⭐ vastutust ja vabadust oma valdkonna arendamisel
⭐ innovaatilist ja lahendustele orienteeritud töökeskkonda
⭐ põnevaid ja loomingulisi väljakutseid
⭐ toetavat ja sõbralikku meeskonda
⭐ õppimis- ja karjäärivõimalusi
⭐ täistööaega kiiresti arenevas ettevõttes
⭐ omatöötaja soodustusi
⭐ motiveerivat töötasu
⭐ tööajal flexitime’i

Kui Sa tundsid ennast selles kuulutuses ära ja tahaksid kaasaegses ja innovatiivses ettevõttes midagi päriselt ise ära teha, siis saada CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 07.02.2020.

Tööpakkumise number
#634792

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

Breden Kids on pereettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele inimestele parimat – olgu selleks laps, kes saab pähe vahva Bredeni mütsi, või õmbleja, kes saab osa loovast, toetavast ja lõbusast meeskonnast.

Me proovime teha selle väikese mässaja kasvatamise natukenegi kergemaks, pakkudes läbimõeldud lõigetega kvaliteetsetest materjalidest Eestis disainitud ja valmistatud lasterõivaid.

“Alguse saanud vajadusest, disainitud südamega, täiustatud, et kesta.”

Need on sõnad, mis kirjeldavad Bredenit ning iga toodet, mida bränd pakub. Lapsed vajavad mugavust, lapsevanemad kindlustunnet ning nende vajadused on meile inspiratsiooniks olnud algusest peale. Breden on meie jaoks kui teekond kus areneda, inspireerida ning nautida igat sammu sel põneval rajal.

Vaata rohkem