Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50140

Disainer

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime arvutidisainerit, kelle ülesandeks oleks arvutiprogrammide, veebilehtede, logode, jne elektrooniline kujundamine. Töö maht ei ole väga suur, mistõttu võiks see sobida lisategevuseks põhitöö või õpingute kõrvalt. Töö on projektipõhine.

Ootused kandidaadile

varasemat kogemust selles valdkonnas
tööks vajalike kujundustarkvarade piisavat tundmist (tarkvara omal valikul)
võiks natuke olla ka kunstniku silma ja kätt :)
kandideerimisel palun viidata varasematele töödele

Ettevõte pakub

lepingupõhist tööd
kokkuleppelist töötasu
kodus töötamise võimalus (st asukoht pole oluline)

Tööpakkumise number
#50140

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. september 2005
Kuulutus sisestati:
24. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Disainer