Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34573

Disainer

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektipõhine töö, kodulehekülgede ja infosüsteemide kujundamine. Sobib ideaalselt üliõpilasele või töötamiseks põhitöökoha kõrvalt.

Ootused kandidaadile

  • Sul peab olema ette näidata portfolio oma töödest!
  • Hea oleks kui oskad suhelda inglise keeles kirja teel
  • Oskad välja pakkuda oma ideid
  • Pead kinni tähtaegadest ja lubadustest
  • Hea oleks kui tunned ennast kindlalt Flash tööde tegemisel
  • Soovitav oleks osata HTMLi kirjutada
  • Parimate kandidaatide hulka kuulud kindlasti siis, kui oskad programmeerida PHP-s.

Ettevõte pakub

* Pidevalt uusi ja huvitavaid projekte
* Sinu tulemustest sõltuvalt väga head töötasu.

Tööpakkumise number
#34573
Disainer