Värsked tööpakkumised

Direktriss

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111503

Tööpakkumise number

111503

Töö kirjeldus

Direktrissi ülesandeks on olla ööklubi süda. Ta teab kõike klubi töösse puutuvat, hoolitseb selle eest, et maja oleks korras, et koostööpartnerid oleksid õnnelikud ja et klientide arv üha kasvaks.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame eesti- vene- ja inglise keele oskust, suhtlusvõimekust, teadmisi reklaami- ja müügi valdkonnast, otsusekindlust ning valmisolekut tööd teha ja tehtu eest vastutada.

Pakume omapärast töökeskkonda, ääretult meeldivat ja kirevat kollektiivi, paindlikku tööaega ja võimalust töötada otse Tallinna vanalinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2007

Luksusliku sisustusega ja arhitektuurilise väärtusega ööklubi Tallinna Vanalinnas.Meil on suur programmisaal, kus toimuvad tantsuprogrammid õhtust hommikuni. Silmailuks 20 kohaga idamaasaal, kus kaunid nabatantsijad esitavad idamaiseid kõhutantse samuti hommikuni. Klientideks keskmise vanuseastmega inglise keelt kõnelevad turistid ja kliendid, kes hindavad teeninduskultuuri ja kvaliteeti. Rahu ja silmailu pakkuv meelelahutuskeskus Vanalinnas.