Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69085

Direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

õppe- ja kasvatustöö juhtimine
meeskonnatöös osalemine
õpetajate nõustamine
arendus- ja koolitustegevuse korraldamine
aruandluse koostamine, analüüsimine ja esitamine
koosolekute ja seminaride korraldamine

Ootused kandidaadile

kõrgem pedagoogiline haridus
vähemalt 5 aastane pedagoogilise töö staaž
arvuti kasutamise oskus
vähemalt kahe keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

ametialast täiendkoolitust
arenemis- ja eneseteostusvõimalust
kindlat sissetulekut
vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#69085