Värsked tööpakkumised

Direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191474

Tööpakkumise number

191474

Firma nimi peidetud direktor

Töö kirjeldus

2010. augustist hakkab meie kooli rajanud direktor tegema üht teist tööd. Otsime oma koolile uut juhti. Palun tule ja me tunneme su ära, kui sa

Nõudmised kandidaadile

- oled intelligentne ja humoorikas inimene,
- täis elutarkust ja karismat,
- keda huvitab inimeste ja eriti laste areng,
- oled elus juba midagi head korda saatnud,
- tunned oma kutsumust hariduses,
- suudad liigutada mägesid ja juhatada vägesid
- tahad kooli kanda kõrgele ja kaugele

Pakume suurepärast võimalust teostada oma unistusi akadeemilises ja arenevas keskkonnas ning toredas ja õpihimulises meeskonnas.

Lisainfo

Palun saada meile on CV, motivatsioonikiri ja nägemus RaM Kooli arengust ning oma rollist selles 31. märtsiks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010

Rocca al Mare Kool alustas tegevust 2000. aastal. Kooli missiooniks on toetada maailma paremaks muutvaid unistusi ja nende teostamist. Tegevus meie koolis tugineb \"kolmele vaalale\":
- akadeemilisus ja tippkvaliteet kõiges;
- individuaalne lähenemine;
- terve eluhoiak.