https://www.cvkeskus.ee/67687

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67687

Tööpakkumise number

67687

Töö kirjeldus

Direktor vastutab kogu EAL-i tegevuse eest, suunab ja koordineerib projektijuhtide tegevust ning osaleb EAL-i projektide juhtimises, et tööd ja rahastamist tõhusalt korraldades aidata kaasa Liidu eesmärkide saavutamisele.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled arhitektuurihuviline ja kultuurne inimene, kuid eelkõige just organiseerimisvõimeline, usaldusväärne ja teotahteline. Muidugi peaks Sa oskama inglise keelt, tahtma ja oskama suhelda erinevate tähtsate inimestega (poliitikud, sidusorganisatsioonide ja koostööpartnerite esindajad kodu- ja välismaal). Kasuks tuleb projektide (sh. välisosalusega projektide) juhtimise oskus ja kogemus ning organisatsiooni juhtimise ja majandamisega seotud teadmised ja kogemused.


Ettevõte pakub

Töö EAL-s pakub Sulle võimalust eneseteostuseks omanäoliste projektide korraldamisel loomingulises töökeskkonnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
18. mai 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Arhitektide Liit on mõjukas ühiskondlik organisatsioon, mis ühendab ligi neljasadat Eesti arhitekti. Liidu aastakäive oli aastal 2005 4,3 miljonit Eesti krooni. Liitu juhivad ühiskondlikel alustel kolmeliikmeline juhatus ning 23-liikmeline eestseisus. Ametis on ka sekretär, raamatupidaja, kaks koosseisulist projektijuhti ja mitmeid (4) mittekoosseisulisi töötajaid. Arhitektide Liidu tegevus on mitmekülgne, tegelda tuleb seadusloome, arhitektuurivõistluste, näituste, seminaride korraldamisega, välissuhtlusega (külaliste vastuvõtmine, mitmesugustel üritustel osalemine). Arhitektide Liit annab välja oma ajakirja Ehituskunst, aastapreemiaid, osaleb juhtiva partnerina mitmesugustes projektides - arhitektuurivõistlused, näitused, konverentsid jm. Lisainfo Internetis: www.arhliit.ee