Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149739

Direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Spordiklubi majandustegevuse korraldamine ja vastav dokumentaalne asjaajamine; tegelemine vajadusel kommertsalase tööga.
* Spordiklubi alluvate töö organiseerimine ja kontrollimine, s.h. tööohutuse alal.
* Lahendab kõik küsimused mis on seotud teenuste pakkumisega klubi külastajate.
* Organiseerib koos turundusspetsialistiga spordiklubi reklaam läbiviimise strateegia väljatöötamist massikommunikatsioonivahendites.
* Organiseerib kaasaegse kapital-ja jooksva remondi spordiklubi ruumides ning ka seadmetele.
* Personalipoliitika kujundamine ja juhtimine (personalivajaduse hindamine, värbamine, uute töötajate toetamine, töö planeerimine, arengutingimuste loomine, töökohtade hindamine)
* Hea ja katkematu töö korraldamine ning nõutavate kõikide töö- ja ohutustingimuste tagamine.
* Määrab kindlaks tingimused ja sõlmib lepingud mis on seotud spordiklubi tegevusega ja kontroll nende täitmise üle.
* Spordiklubi töös ettetulevate probleemide lahendamine ja kogu tegevuse juhendamine.

Ootused kandidaadile

* Vanus 35 - 55
* Erialane kõrgharidus
* eelnev töökogemus (vähemalt 3 aastat)
* keelteoskus (eesti ja inglise keel väga heal tasemel)
* arvutikasutamisoskus
* majandus, töö ja juhtimise teadmised

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist palka.
* Kaasaegset töökeskkonda.
* Huvitavaid inimesi ja põnevaid situatsioone enda ümber
* tulevikku suunatud arenguperspektiive;
* eneseteostuse ja arengu võimalust.

Tööpakkumise number
#149739

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Tööd saab Spordiklubi direktor.

Vaata rohkem

Direktor