Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40594

Direktor; õpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

põhikooli-ja gümnaasiumi juhtimine;
ainetundide andmine V - XII klassides;
ainealane huvitegevus koolis ja tunniväliselt

Ootused kandidaadile

  • läbitud juhtimisalane koolitus;
  • 3-aastane töökogemus haridusvaldkonnas;
  • erialane kõrgharidus;
  • lisaeriala/aine olemasolu;
  • aine andmine nii põhikooli- kui ka gümnaasiumiastmes

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
eneseteostust
kaasaegset töökeskkonda
koolitust
mitmekülgset tööd
tööd väikeses ja meeldivas kollektiivis
elamisvõimalust taludes või 2005 valmivates korterites

Lisainfo

Kaunis Kihnu saare loodus ja omanäoline kultuur on meeldivaks vahelduseks vahest rutiiniks muutuvale tööle.

Tööpakkumise number
#40594