Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #462738

Direktor

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MTÜ Puuetega Laste Tugikodu Päikesekiir
Kuulutab välja konkursi tugikodu juhataja leidmiseks
Organisatsiooni igapäevane töö seisneb Ida-Virumaa erivajadustega lastele tugiteenuste osutamise korraldamises.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt sotsiaaltöö, pedagoogika või muul antud valdkonnaga sobival erialal
  • kasuks tuleb eelnev organisatsiooni juhtimise kogemus
  • kasuks tulevad teadmised puudega laste vajadustest ja eripäradest
  • hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus
  • kohusetunne, otsustus-, vastutus- ja algatusvõime
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel ning vene keele valdamine suhtlustasandil, kasuks tuleb inglise keele oskus

Tööpakkumise number
#462738
Direktor