Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57123

Direktor

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sihtasutus Kuremaa Spordikooli asutajad kuulutavad välja konkursi spordikooli direktori ametikoha täitmiseks.
Direktori tööülesanneteks on

  • spordikooli juhtimine ja esindamine;
  • hiljuti loodud kooli käivitamine;
  • meeskonna komplekteerimine;
  • kooli arenguks vajalikes projektides osalemise korraldamine ja koordineerimine ehk projektide juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • Kehakultuurialane ja/või pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž ning läbitud (läbimisel) 240-tunnine koolijuhtimiskoolitus või
  • kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane organisatsiooni juhtimise kogemus ning läbitud (läbimisel) vähemalt 240-tunnine pedagoogikakursus ja 160-tunnine juhtimiskoolitus;
  • võõrkeelte oskus;
  • vastavate õigusaktide tundmine.

Ettevõte pakub

  • Eneseteostuse võimalust uue kooli arendamisel;
  • koolitust vastavalt vajadusele;
  • pingelist ja huvitavat tööd;
  • võimalust ise luua ja mõjutada spordikooli arengut.

Lisainfo

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kirjalik avaldus;
  • elulookirjeldus (töö- või teenistuskäik);
  • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide ärakirjad;
  • nägemus kooli arengust;
  • konkursil osaleja soovil muud dokumendid.

Täiendav info: www.jogevavv.ee, telefonil 776 6581 või 5041755

Konkursi võitnud isikuga sõlmitakse tööleping kuni 31. juuli 2010a.
Tööleasumise aeg 25. jaanuar 2006.

Tööpakkumise number
#57123
Direktor