Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126427

Direktor

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tapa Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi

TAPA HOODEKODU JUHATAJA vaba ametikoha täitmiseks alates
01. jaanuarist 2008 tähtajaga 7 aastat

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • juhtimiskogemus
  • sotsiaaltöökogemus
  • majandusalaste üldpõhimõtete tundmine
  • kasuks tuleb kõrgharidus sotsiaal- või majandusvaldkonnas
  • vene keele oskus
  • suhtlemisoskus ja koostöövalmidus
  • empaatiavõime
  • korrektsus, täpsus ja vastutustunne

Kandidaatidel palume esitada:
  • kirjalik avaldus
  • CV
  • oma visioon asutuse töö korraldamisest ja arendamisest A-4 formaadis 1 lehel,
  • muud kandideerija poolt vajalikuks peetud dokumendid

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
enesetäienduse ja –teostuse võimalusi
koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#126427
Direktor