Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200559

DIREKTOR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõelähtme Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Jõelähtme Muusika- ja Kunstikooli direktori ametikoha täitmiseks.

Ootused kandidaadile

* vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65
“Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” sätestatud nõuetele;
* vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
* väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
* arvutikasutamise oskus;
* õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsi- ja planeerimisoskus
* soovituslikult autojuhiload.

huvitavat tööd asutuse käivitamisel ja eneseteostuse võimalusi

Lisainfo

Kandideerijal esitada:
* avaldus;
* elulookirjeldus (CV);
* ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;
* visioon kooli töö korraldamisest ning arendamisest;
* muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid

Dokumentide esitamise tähtaeg on 02. august 2010.a.
Jõelähtme Vallavalitsusele aadressil
Jõelähtme küla, 74202 Harjumaa, märgusõnaga
“Jõelähtme Muusika- ja Kunstikooli direktori konkurss”.

Lisainformatsioon telefonil 60 54 887; 60 54 881;

Tööpakkumise number
#200559

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2010
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2010

Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool avab oma uksed 2010. aasta sügisel Loo alevikus Loo keskkooli ruumides. Koolil on filiaal Kostiveres.
Jõelähtme Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Jõelähtme Muusika- ja Kunstikooli DIREKTORI ametikoha täitmiseks.

Vaata rohkem

DIREKTOR