https://www.cvkeskus.ee/430766

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430766

Diplomiga õendustöötajad - keelekoolitus Eestis ja töökohad Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime planeeritavale keelekoolitusele Eestis (võimalikud koolituskohad Tallinn, Tartu või Skype koolitus), kui ka Soome tööle (erinevad piirkonnad):

Diplomiga õendustöötajaid - keelekoolitus Eestis ja töökohad Soomes

Nõudeks kandidaadile on diplom õendustöötaja erialal, mille väljaandjaks võib olla Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool või Kohtla-Järve Meditsiinikool (endise nimega Tallinna Meditsiinikool ja Tartu Meditsiinikool).

Juhul kui olete omandanud diplomi enne 01.05.2004, peate omama kehtivat tööstaaži õena viimase 7 aasta jooksult vähemalt 5 aastat. Lisaks peab kehtima Terviseametis registreering õe ametikohale.

Enne töö algust korraldame soome keele koolituse. Soome keelt õpitakse eesti või vene keele baasil. Koolituse maht on 180 akadeemilist tundi. Esmakordselt pakume keelekoolitust nii, et õpe toimub 6 kuu jooksul. Keelekoolitus toimub õhtuti, et sedasi võimaldada õppimist ka praeguse töö kõrvalt. Keelekoolituse eesmärgiks on koolitada kandidaate suhtlema ja kirjutama soome keeles vähemalt B1.1 tasemel. Nendel, kellel hetkel ei ole veel Soome (Valvira – laillistus) seaduslikustamist, aitame seda taotleda . Uue nõudena aastal 2016 on vajalik Valvira loa saamiseks sooritada ka Soome tasemetest kas „valtiohallinnon kielitutkinto“ või „yleiskielitutkinto“. Sellepärast oleme muutnud oma koolitust, et anda parem ettevalmistus keeletestiks.

Peale keelekoolitust pakume tööd erinevates Soome tervishoiu asutustes vastavalt hetke võimalustele, töökogemustele ja keeleoskusele. Töötamist alustatakse tavaliselt 2 nädala tasustamata või 3 kuu tasustatud praktikaga. Praktika eesmärgiks on aidata nii töötajal kui ka klientettevõttel veenduda töö sobivuses kandidaadile. Lisaks sellele on 3 kuu tasustatud praktika hea võimalus praktiseerida oma soome keele oskust ning kohaneda Soome elukeskkonnaga.

Korraldame MRSA – testi, vajadusel ”Hygieniapassi” testi. Samuti aitame kohapeal teha vajalikud registreerimised. Keelekoolituse ja praktikakoha saamise vahele võib tekkida mõningane ooteaeg. Reisimine Soome toimub peale praktikakoha kinnitamist.

Töötasu peale praktikat olenevalt tööülesannetest "Lähihoitaja" ametikohal 11,67 kuni 12,25 EUR/ h (bruto); "sairaanhoitaja" ametikohal 13,17 kuni 14,06 EUR/ h (bruto) – töötasu sõltub rakendatavast TES - lepingust. Hiljem, kui töötaja on võimeline töötama iseseisvalt, lisanduvad töötasule lisad õhtul (+15%), öösel (+30%), laupäeval (+20%) ja pühapäeval (+100%) tehtavast tööst. Töö- ja lisatasusid makstakse vastavalt Soome seadusandlusele.

Järgnevate koolituste algusajaks on planeeritud september ja oktoober 2016. Koolituste algusajad täpsustatakse hiljem. Võimalikud linnad, kus saame koolitust korraldada, on Tallinn ja Tartu. Lisaks pakume võimalust kandideerida koolitusel osalemiseks „Skype koolitusena“.

Tallinna koolitus vene keele baasil, võimalus õppida nii kohapeal kui ka Skype ühenduse kaudu.
Asukoht: Ahtri 6, Tallinn
Alates septembrist
E, K ja R: 18:00 – 19:30

Tartu koolitus eesti keele baasil, võimalus õppida nii kohapeal kui ka Skype ühenduse kaudu.
Asukoht: Tartu Kutsehariduskeskus, Kopli 1 A, Tartu.
Alates septembrist
E, K ja R: 18:00 – 19:30

Tallinna koolitus eesti keele baasil, võimalus õppida nii kohapeal kui ka Skype ühenduse kaudu.
Asukoht: Kadrioru Saksa Gümnaasium, Gonsiori 38, Tallinn
Alates oktoobrist
E, K ja R: 18:00 – 19:30

Koolitus korraldatakse nendes asukohtades, kus saadakse koolitusele sobivaid kursuslasi 10 – 15.
Palume avaldusele märkida, millisest koolitusest olete huvitatud ja kas soovite osaleda kohapeal või Skype koolitusena.

Meie poolt pakutav keelekoolitus on töötajale tasuta juhul, kui asute peale koolitust meie poolt pakutavale töökohale tööle. Kandidaatidel palume arvestada väljaminekutega, mis kaasnevad seoses Soome seadusega ettenähtud seaduslikustamisega õena töötamiseks (Eestis Tervishoiuamet ja Valvira Soomes). Uue kulutusena tuleb arvestada keeletestiga seotud väljaminekutega.


Ootused kandidaadile

- diplom õendustöötaja erialal (õde või ämmaemand)
- eesti või vene keele oskus (vajalik koolituse ja töövestluse läbiviimiseks)
- EU – kodakondsus või tööluba Soomes töötamiseks.
- kindel soov asuda Soome tööle
- valmidus siduda ennast koolitusega
- soov õppida juurde, täiendada ennast seoses Soome tervishoiusüsteemiga

Skype koolituse nõudmised:
- Skype koolitusel osalemiseks on vajalik interneti püsiühendus, kõrvaklapid koos mikrofoniga ning veebikaamera
- ka Skype koolituse kaudu osalejatelt eeldatakse füüsiliselt kohal viibimist vähemalt 4-5 korral koolituse ajal (nt. vahetestid, lõputest, kokkusaamised Soome esindajatega ja koolituse lõpetamine)

Kasuks tuleb:
- soome keele algteadmised või varasem oskus
- Valvira seaduslikustamise omamine
- inglise keele oskus
- rootsi keele oskus
- erialased koolitused (mahuga üle 32 h)
- Soome „Lääkepassi“ või IV – loa omamine
- varasem töökogemus geriaatria valdkonnast
- varasem töökogemus sisehaiguste osakondadest
- valmidus asuda tööle Põhja- ja Ida-Soomes pakutavatele töökohtadele
- soov kolida Soome püsivalt (koos perekonnaga)


Ettevõte pakub

- keelekoolitust tööks Soomes
- juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale
- võimalust leida alalist tööd Soomest


Lisainfo

Lisaks õdedele pakume koolituskohti ka hooldustöötajatele, kandideerimine meie kodulehekülje kaudu eraldi kuulutusele kandideerides. Bioanalüütikutele ja radioloogiatehnikutele saame pakkuda koolituskohti juhul, kui on eelnevalt omandatud Valvira seaduslikustamine.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust ja lepitakse kokku vestluse aeg vastavalt elukohale kas Tallinnas, Tartus või Skype ühenduse kaudu.

Saadame kõigile kandidaatidele, keda kutsutakse töövestlustele, põhjaliku informatsiooni, kus on lahti seletatud koolituse / töötamise üksikasju täpsemalt (seaduslikustamine, majutus, kohustused jne.).

Need, kes on meie juures juba varem vestlusel käinud, saavad teavitada meid oma huvist praegusele koolitusele kandideerimiseks elektronposti kaudu.


Tööpakkumise number
#430766

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 11.67 - 14.06 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Medipower OY on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja tööjõuvahendamise teenustele Soomes.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Diplomiga õendustöötajad - keelekoolitus Eestis ja töökohad Soomes
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!