Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711894

Digiturunduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äripäeva Akadeemia koolitustel osalejate arvu kasvatamine, turundustegevuste planeerimine, kampaaniate loomine, analüüsimine ja optimeerimine (Facebook, Instagram, Google Ads, Google Analytics, Sendsmaily ning majasisesed turunduskanalid), rakendada kõiki oma turundusalaseid oskuseid ja lennukat fantaasiat, et saavutada parimaid tulemusi.

Ootused kandidaadile

Sul on eelnev töökogemus turunduse valdkonnas, oled kiire, korrektne ja viid alustatu edukalt lõpuni, oled loov ja oskad parimad koolitused õigete inimesteni viia,
oled varem Facebookis ja Google’is edukalt loonud tasulisi kampaaniaid ning oskad iseseisvalt tulemusi analüüsida ja järeldusi teha, omad kogemust e-maili turunduses ja oskad kirjutada müüvaid tekste, oskad väga head eesti keelt nii kõnes kui kirjas.

häid sportimisvõimalusi ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi , töökohta Tallinna kesklinnas, Äripäeva moodsas avatud kontoris, võimaluse osaleda erinevatel koolitustel ja konverentsidel, 30 päeva puhkust + 5 päeva talvepuhkust.

Tööpakkumise number
#711894

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem