2023-08-23 14:48:55

Digiturunduse spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda digiturunduse spetsialisti, kelle põhiülesandeks on meie ägedate koolituste turundamine digikanalites ja läbi uudiskirjade.

Tööülesanded:

• koolituste tulemuslik turundamine – sh turunduskampaaniate loomine, jälgimine ja analüüsimine,

• uudiskirjade kirjutamine,
• töö erinevates keskkondades: Meta, LinkedIn, Google ADs, SendSmaily, Canva, Google Analytics ning Äripäeva enda turunduskanalites,

• koolituste kodulehe külastajate arvu tõstmine,

• aktiivne koostöö koolitajate ja meeskonnaga.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda hästi, kui:

• pead ennast ettevõtlikuks inimeseks,

• oled varasemalt teinud tööd Google Anayticuga ja oskad seal andmeid analüüsida,

• oled loonud tasulisi kampaaniaid Facebook ADsis ja Google ADsis

• oled varem kirjutanud uudiskirju ja sisuturunduse lugusid – grammatiliselt korrektne copy ja kaasahaarava sisu kirjutamine on väga suureks plussiks.

Sinu töökoht saab olema Tallinnas, Eesti suurimas ja moodsaimas avatud kontoris. Meile on väga oluline, et meie turundustiimi liikmed oleksid valdkonnas toimuvaga kursis, seega pakume võimalust osaleda erinevatel turunduskoolitustel- ja konverentsidel. Lisaks on meil head sportimisvõimalused ja meeletult äge turundustiim, kes Sulle toeks on!

Kandideerimiseks saada meile oma CV ja kirjuta vastus küsimustele:

Milline on olnud Sinu seni edukaim digiturunduskampaania?

Kirjelda enda panust ning analüüsi, mida ja kuidas oleks saanud veelgi paremaks teha.