Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636319

Digiturunduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervis Spaa Grupp otsib oma meeskonda digiturunduse spetsialisti, kelle peamiseks tööülesandeks on gruppi kuuluvate ettevõtete tegevuse efektiivsuse tõstmine, sh:

  • kampaaniate, ürituste ja sisuturunduse info haldamine sotsiaalmeedias ning ettevõtte kodulehel;
  • digimeedia turunduse sisu loomine, monitoorimine ja analüüsimine;
  • pakutavate teenuste aktiivne arendamine ning innovaatiliste teenuste turule toomine;
  • SEO, AdWords turundus;
  • erinevate turundusürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • tööülesannetes loetletud tegevuste täitmiseks vajalike oskustega;
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskusega;
  • väga heal tasemel eesti keele oskusega;
  • detailides täpne ning korrektne.

Ettevõte pakub

Meie poolt:

  • ettevõtte soodustused (veekeskus, vabaajakeskus, jõusaal jne) ning ühisüritused;
  • mitmekülgne ja vastutusrikas töö;
  • vajadusel ööbimisvõimalus.

Tööpakkumise number
#636319

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Üle 45 aasta professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim, 3-tärnile vastav ravispaa. Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud 4-tärni spaa-hotell & veekeskus. Koos moodustavad ettevõtted Tervis Spaa Grupi. Ettevõtte missiooniks on suunata inimesi väärtustama tervist. Visiooniks on olla tuntud ja tunnustatud spaa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

Vaata rohkem