Digiturunduse spetsialist VIP9

GRANITOP OÜ

Tööpakkumise number

568532

Töö kirjeldus

Digiturunduse spetsialist teab, mida teha, selleks et Granitop oleks internetikasutajatele lihtsalt leitav ja märgatav. Tema ülesannete hulka kuuluvad ettevõtte kodulehekülje haldamine, sotsiaalmeedia kanalitega (Facebook, Instagram) tegelemine, erinevate makstud meedia (Google Adwords) kampaaniate loomine ja jälgimine. Eesmärgiks on loomulikult kasvatada ettevõtte kliendibaasi ja pakkuda kõigile huvilistele asjakohast ning põnevat informatsiooni.


Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui tead täpselt, mis peitub lühendi SEO taga, oled varasemalt kokku puutunud Google Adwordsiga ja mõistad selle kasutamist. Oskuste hulka võiks kindlasti kuuluda ka Facebookis ettevõtte lehekülje haldamise kogemus. Kasuks tuleb kokkupuude WordPressi-platvormil toimiva kodulehe haldamisega. Loomulikult pead oskama loetletud tööriistade tulemuslikkust mõõta.

Eeldame ka väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas.

Olulise eelise annab oskus kirjutada haaravaid sisutekste.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes, võimalust oma uuenduslike ideedega silma paista, koolitusi oma valdkonnas ja väärt tasu tublile tööle.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
22. november 2018
Brutopalk:
Alates 1800 kuni 3000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Digiturunduse spetsialist


GRANITOP OÜ

Granitop OÜ tegeleb graniidist, marmorist ja kunstkivist töötasapindade müügi ja valmistamisega. Olles aastaid edukalt oma tegevust laiendanud, soovime ka edaspidi pürgida uutesse kõrgustesse. Teame väga hästi, et tänapäeval on digitaalse turunduse osakaal märkimisväärne ja seetõttu otsime võimalusi, kuidas paremini internetis silma paista. Seetõttu soovime oma meeskonda täiendada digiturunduse spetsialistiga, kes entusiastlikult ja loovalt aitaks meil endale seatud eesmärke saavutada.

Vaatan ettevõtte profiili