Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672071

Digitrüki operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Digitrükimasinal trükkimine

Masina tehnilise seisukorra jälgimine

Tööks vajalike vahendite ettevalmistamine

Trükkimiseks vajalike abitegevuste tegemine

Ootused kandidaadile

Eelnevat töökogemust pole vaja- õpetame ise välja

Vajalik väga hea eesti ja hea inglise keele valdamine

Hea arvutikasutaja

Valmidus töötada vahetustes esmaspäevast reedeni, laupäev ja pühapäev vaba

Vahetused nädala kaupa I nädal 7.00-15.00;II nädal 15.00-23.00; III nädal 23.00-07.00 .

Kaitsevägi läbitud

Töötasuks on fikseeritud põhipalk+ lisatasud töötulemuste eest.

Sõbralik ja nooruslik kollektiiv

Transport Tallinnast tööle ja Tallinna tagasi

Sisetenniseväljaku tasuta kasutamise võimalus treeninguteks

Ühisüritused

Tööl uue ameti selgeks õppimise võimalused

Tööpakkumise number
#672071

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Täielikult Eesti kapitalil põhinev LabelPrint OÜ alustas tegutsemist 2001. aastal.

Ettevõtte põhitegevuseks on rullis kleebisetikettide tootmisega tööstustele, etiketiprinteritele ja kaaludele.
Meie klientideks on nii toiduainete- kui joogitootjad, keemia-farmaatsiatööstused, kui ka kõik teised, kes oma tootmises kasutavad rullis kleebiseid.

Vaata rohkem