Värsked tööpakkumised

Digiposti teenuste ja protsesside haldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210222

Tööpakkumise number

210222

Töö kirjeldus

Eesti Post otsib uude ja arenevasse valdkonda digiposti teenuste ja protsesside haldurit, kelle ülesanne on arendada ja tagada digiteenuste kontseptsiooni väljatöötamine ning seatud ärieesmärkide saavutamine. Samuti aktiivne osalemine digiteenuste müügiprojektides.

Tööülesanded:

• teenuste kontseptiooni väljaarendamine ja rakendamine koos pideva arendamisega;
• aktiivne osalemine uute kliendiprojektide käivitamisel (sh pakkumiste koostamises osalemine);
• teenuste osutamiseks vajaliku dokumentatsiooni tagamine;
• projektipõhiste müügi- ja teenuseosutamise protsesside koordineerimine;
• sisekoolituste läbiviimine;
• teenuste arendusprojektides osalemine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus ( soovitatavalt tehniline või majandusalane), võib olla omandamisel
• analüüsivõime
• väga hea suhtlemisoskus, avatus ja abivalmidus probleemide ja küsimuste lahendamiseks
• meeskonnatöö oskused
• julgus ja tahe sisekoolituste läbiviimiseks
• kohusetundlikkus, järjepidevus ning korrektsus
• väga hea arvuti kasutamise oskus
• väga korrektne eesti keel, heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:

• eelnev töökogemus infotehnoloogia või digilahenduste valdkonnas

Ettevõte pakub

• väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
• väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.