Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553232

Digimeedia Planeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. august 2018
Kuulutus aegub: 6. september 2018

Töö kirjeldus

Kas Sulle meeldiks töötada rahvusvahelises Dentsu Aegis Networki kuuluvas meediaagentuuris Carat ja rakendada oma teadmisi erinevate põnevate brändide digimeedia tegevuste väljatöötamisel ning arendamisel?

Eelnev tundus Sinu jaoks põnev? Awesome! Otsime oma kollektiivi ambitsioonikat ja uuendusmeelset

Ootused kandidaadile

  • Huvi digitaalse meedia vastu
  • Võime ja tahe kiirelt omandada uusi oskusi ja teadmisi
  • Võime töötada suurte andmemahtudega ning andmeid iseseisvalt analüüsida
  • Proaktiivne suhtumine lahenduste ja võimaluste leidmiseks
  • Hea suhtlemisoskus ning võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Nutti MS Office Excel failidega töötamisel
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii suulisel kui kirjalikul tasemel
  • Kõrgharidus (võib olla ka omandamisel)

Lisapunkte annab:
  • Varasem kogemus digitaalmeedia planeerimisega
  • Varasem kogemus veebianalüütika programmidega (nt Google Analytics, Omniture)
  • Varasem kogemus Google AdWordsiga
  • HTML ja JavaScript’i tundmine
  • Vene keele oskus

Omalt poolt pakume lisaks pealinna kõige vingemale digitiimile:

  • Erialast koolitust kiiresti arenevas ja potentsiaalikas digimeedia valdkonnas
  • Arenguvõimalust areneda digimeedia projektijuhiks rahvusvahelises ettevõttes
  • Häid töötingimusi, kaunist kontorit Tallinna kesklinnas ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kui tunned, et see tööpakkumine on just Sulle, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga aadressile personal.estonia(at)dentsuaegis.com hiljemalt 6. septembriks 2018.

Tööpakkumise number
#553232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2018
Kuulutus sisestati:
23. august 2018

Data2Decisionsi missioon on aidata oma klientidel kasvada läbi efektiivsema turunduse – kasutades selleks andmeanalüüsi, ökonomeetrilisi mudeleid ja tehnoloogiat.

Data2Decisions on globaalne bränd 12 kontoriga üle maailma ja peakontoriga Londonis. Kuulume rahvusvahelisse kommunikatsioonigruppi Dentsu Aegis Network koos juhtivate meediaagentuuride Carat ja Vizeum, digiagentuuri iProspect ning teiste spetsialiseerunud brändidega.

Loe meie kohta rohkem koduleheküljelt: www.data2decisions.com

Vaata rohkem