https://www.cvkeskus.ee/700781
Digikanalite administraator
Tööpakkumise number #700781

Digikanalite administraator

Baltika Grupp
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime digikanalite administraatorit, kelle peamised vastutusalad saavad olema meie e-poe tehnilise toimimise tagamine ja tulusate digireklaamide korraldamine.


Ootused kandidaadile

Kandideerimine ja täpsem informatsioon:

www.baltikagroup.com/digital


Tööpakkumise number
#700781

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Digikanalite administraator Digikanalite administraator

Baltika Grupp

Vaata rohkem

Digikanalite administraator
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Digikanalite administraator
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!