Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137619

Digijaama insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Digitelevisiooni seadmete monitooring ja haldus
Videoserverite haldus
Digitelevisiooni jaama arendus
Uute teenuste tehniliste lahenduste välja töötamine

Ootused kandidaadile

Huvi digitaalse video ning sisuteenuste vastu
Analüütiline mõtlemine
Windowsi ning Linuxi baasoskused
Eesti ja inglise keele oskus
Usaldusväärsus ja töötahe

Kasuks tuleb:
Teadmised DVB standardist
Teadmised IP-võrkudest
Teadmised video ja audio pakkimise meetoditest (koodekid, konteinerid)
Programeerimisoskused
Vene keele oskus
Juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Erialast koolitust
Väga headest spetsialistidest koosnevat kollektiivi
Arenguvõimalusi ettevõtte siseselt

Tööpakkumise number
#137619

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

Starman on kaabellevi- ja telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv firma, mille eesmärk on klientide heaolu.
Tänu programmide edastamise kõrgele kvaliteedile, suurele valikuvõimalusele ning teenuse seaduslikkusele oleme saavutanud koha turuliidrite seas.

Vaata rohkem