Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26475

Diagnostik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektriseadmete liigpingekaitse ja isolatsioonialase töö koordineerimine
- elektriseadmete katsete läbiviimine ja tulemuste analüüs
- elektriseadmete rikete põhjuste väljaselgitamine
- isolatsioonialaste uurimistööde korraldamine

Ootused kandidaadile

- elektroenergeetika alane kõrgharidus
- vähemalt aastane töökogemus kõrgepinge või madalpinge elektripaigaldistes
- eesti keele vaba valdamine kõnes ja kirjas
- hea vene keele oskus, inglise keele oskus algtasemel
- valmisolek Sesti sisesteks lähetusteks
- B kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- vastutus-ja vaheldusrikast tööd
- võimalust töötada Eestis ainulaadse mõõtetehnikaga
- koolitust sh. ka väliskoolitusi

Tööpakkumise number
#26475
Diagnostik