Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127966

Diagnostik - elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute DAF veoautode müügieelne ettevalmistus (lisaseadmete paigaldus)
  • hooldeprogrammi täitmine (garantiihooldus, vahehooldused)
  • elektrisüsteemide kontrollimine ja remondivajaduste määramine
  • remont

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
erialased oskused
skeemide lugemise oskus
täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • koolitusi
  • head meeskonda
  • hea töö eest head tasu
  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid

Lisainfo

Otsime lisatööjõudu äsja avatud DAF autokeskusesse.
Töökoht asub Rae vallas, Jüris, Tallinna ringtee ääres.

Tööpakkumise number
#127966