Värsked tööpakkumised

DI toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53806

Tööpakkumise number

53806

Töö kirjeldus

DI on Eesti suurim meesteajakiri. Teeme ajakirja nii, et iga uus number oleks sündmus, millest inimesed räägivad. Otsime toimetajat, kes võtaks osa ajakirja tegemisest enda kanda: mõtleks välja teemasid, telliks lugusid, toimetaks need ja vaataks, et need ka hästi kujundatud saaks.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et DI toimetaja on omapärase stiiliga väga hea kirjutaja, kel on palju hullumeelseid ideid (ja julgus neid ellu viia). Ja et ta on kohusetundlik ning suudab enda ja teiste tööd organiseerida.

Omalt poolt pakume rutiinivaba ja paindliku graafikuga tööd, korralikke töötingimusi, nooruslikku ja lõbusat seltskonda ning head palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2005
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2005

Presshouse on eesti kapitalil põhinev kiiresti arenev ajakirjade kirjastus. Anname välja kaheksat ajakirja. Eelmisel aastal lisandus meie tooteportfelli sisekujundusajakiri Diivan ja mitu kliendiajakirja. Aasta alguses hakkasime Autolehte välja andma kord nädalas, kevadel tõime turule moodsa tehnika ajakirja [digi].