DevOps insener
Tööpakkumise number #700698
Kaugtöö võimalus

3
Holm Bank AS
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Valdad DevOps põhimõtteid ja kasutad kaasaegset automatiseerimist (CI/CD)

  • Arendad ja haldad pangatarkvara pilve- ja konteinerkeskkondasid (Infrastructure-as-Code)

  • Mõistad Java koodi ja suudad vajadusel korrigeerida

  • Konfigureerid süsteemide vahelisi liideseid

  • Koostad automatiseeritud paigalduskäskluste seadistusi

  • Arendad ja automatiseerid monitooringut ja teostad tehniliste süsteemide toimimise analüüsi

Ootused kandidaadile

  • IT erialane (kõrg)haridus võimatemaatika/reaalainete kõrgharidus

  • Sinu töövahenditeks on: AWS; Linux;Kubernetes; Docker; Jenkins; Terraform;Ansible; Prometheus; Grafana; GrayLog;PostgreSQL;

  • Vähemalt kolmeaastane kogemus sarnaste töövahenditega;

  • Eesti ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Positiivne startup õhkkond

  • Võimalus eneseteostuseks ja -arenguks

  • Vabadus oma tööd ise planeerida

  • Kaugtöö võimalus või kontorid Tallinnas ja Haapsalus

  • Suurepärased töötingimused

  • Pühendunud professionaalne tiim

Tööpakkumise number
#700698