Värsked tööpakkumised

DevOps Engineer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605175

Tööpakkumise number

605175

Firma nimi peidetud DevOps Engineer

Töö kirjeldus

Olles Erply DevOps Engineer, on Sinu peamiseks tööülesandeks ERPLY andmekeskuste administreerimine, andmekeskuste infrastruktuuri arendamine ja haldamine. Igapäevaste kohustuste hulka kuulub ka hallatavate süsteemide monitoorimine ning dokumenteerimine. Valmidus peab olema vajadusel reageerida väljaspool tööaega. Meie silmis soovib hea kandidaat iseseisvalt järjepidevalt õppida ja areneda

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Ekspertteadmised Linuxist (CentOS, Ubuntu)
  • Suurepärased teadmised SQL andmebaasidest (Oracle MySQL, MariaDB)
  • Kogemus veebirakenduste haldamise ja opereerimisega
  • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Kasulikud oskused:
  • Eelnev kogemus IaC ja/või CaC vahenditega (nt Ansible, Terraform)
  • Eelnev kogemus CI/CD automaatikaga (nt Gitlab CI, Jenkins)
  • Programeerimisoskus

Me pakume konkurentsivõimelist töötasu koos motivatsioonipaketiga. Loe rohkem elust Erplys aadressil www.erply.com/careers

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2019