Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #649842

Desinfitseerija Lõunakeskuses

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume graafikujärgset tööd puhastusteenindajale-desinfitseerijale  Lõunakeskuses. Tööülesandeks on päeva jooksul kaubanduspinna üldaladel puutepindade desinfitseerimine. Tööaeg kell 11.00 - 18.00. Helista tel.53433590 ja küsi infot! Tööle asuda võimalik koheselt.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma sõbralikku kollektiivi kohusetundlikku töötajat. Oleme rõõmsad, kui tal on juba varasemaid kogemusi puhastusteeninduse alal, kuid pole tarvis muretseda, juhendamine ja koolitamine toimub koha peal ikkagi.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Tööpakkumise number
#649842

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
12. mai 2020

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem