Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799567
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

Dermatoveneroloog või plastika- ja rekonstruktiivkirurg

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Seoses värskelt valminud Skyline Ilukliiniku avamisega otsime oma toredasse kollektiivi rõõmsameelseid ja töökaid arste

  • Kandideerima ootame esteetlisi dermatoveneroloogi või plastika- ja rekonstruktiivkirurgi

  • Kui sa soovid töötada koos parimate spetsialistidega, siis ootame Sind meie kollektiivi!

  • Kandideeri julgelt.

Ootused kandidaadile

  • Erialane meditsiiniline kõrgharidus

  • Terviseameti registreerimistunnistuse olemasolu

  • Rõõmsameelsus ja positiivsus

  • Pingetaluvus

  • Korrektsus, täpsus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat palka
  • Tööd graafiku alusel
  • Head kollektiivi
  • Värskelt valminud tööruume
  • Erinevaid väljaõppeid ja koolitusi

Tööpakkumise number
#799567

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem