Värsked tööpakkumised

Dermatoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 127007

Tööpakkumise number

127007

Töö kirjeldus

* Töötamine Plasmalite FPL-aparaadiga-nahahaiguste,iluvigade (pigmendilaigud,armid,kapillaarid,tätoveeringud) epilatsioon,fotonoorendamine.

Nõudmised kandidaadile

* arsti diplom
* soovitavalt dermatoloogia residentuur läbitud või õpingud pooleli
* kehtiv registritõend

Ettevõte pakub

* võimalust töötada osalise või täiskoormusega
* kaasaegne töökeskkond

Lisainfo

Töökoht asub Meriväljal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. november 2007
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2007

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.