https://www.cvkeskus.ee/57554

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57554

Dentist/Orthodontist/Children Dentist (Küprosel)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • 8tunnine tööpäev 5 päeva nädalas


Ootused kandidaadile

  • vastav haridus ja vähemalt 3aastane erialane töökogemus
  • väga hea inglise keele oskus


Ettevõte pakub

  • palk 18 900 kr kuus neto (katseajal)
  • aastapreemia
  • kõik sotsiaalsed garantiid
  • majutuse eest maksma ei pea (omaette korter)
  • 21päevane puhkus


Tööpakkumise number
#57554
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Dentist/Orthodontist/Children Dentist (Küprosel)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!