Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289383

Denim Dream'i Rakvere kaupluse KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 17. oktoober 2012
Kuulutus aegub:20. november 2012

Töö kirjeldus

* Avatud ja aus suhtlemine;
* Aktiivne teenindus;
* Personaalne lähenemine klientidele;
* Kliendi vajaduste välja selgitamine;
* Kauba tundmine ja presenteerimine;
* Professionaalne müügitöö.

Ootused kandidaadile

* Positiivsus;
* Soov kliente aidata;
* Müügikire olemasolu;
* Vähemalt keskharidus ;
* Vene keele valdamine vähemalt algtasemel
* Ambitsioonikus ja arenemisvõimelisus.

Ettevõte pakub

* Erinevaid koolitusi;
* Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
* Põhipalk + tulemuspalk;
* Rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda.

Lisainfo

Avame peagi Rocca al Mare keskuses uue Tommy Hilfigeri kaupluse. Ootame kandideerima säravaid, avatuid ja positiivseid inimesi:)Kui Sa soovid klientide eest hoolitseda ja leida neile õiged tooted, siis oled Sina just õige
inimene meie ettevõttesse kandideerima:)
Meie firma eesmärgiks on pakkuda parimat klienditeenindust Eestis, seega töötame pidevalt selle kallal, et leida suurepäraseid klienditeenindajaid. Peame
kõige tähtsamaks ja olulisemaks: 1) KLIENTI 2) KLIENTI ja 3) KLIENTI :)Teeme kliendid rõõmsaks:)

Lisage CV-le ka kaaskiri ja soovitatavalt foto iseendast.

Tööpakkumise number
#289383

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. november 2012
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2012

Põldma Kaubanduse AS on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Miss Sixty, Energie, Killah, Pierre Cardini) maaletoojana terves Baltikumis. Ettevõte pakub oma klientidele suurepärast teenindust ja parimaid moebrände. Jätame klientidele alati positiivse ja sooja emotsiooni, mis kutsuks neid alati kauplustesse tagasi:)
Meil töötavad inimesed on kõik meeldivad, sõbralikud ja ambitsioonikad, kes töötavad 100% kliendi heaolu nimel. Ettevõte ootab kandideerima inimesi, kes on pühendunud klienditeenindusele, ettevõtlikud, energilised, positiivsed ja elurõõmsad. Omalt poolt pakume palju arenemisvõimalusi: igal klienditeenindajal on võimalus rakendada oma andeid, näiteks kaupluse juhatajana, kujundusjuhina, kaubaesindajana ning suurepärastel klienditeenindajatel on võimalik veelgi kõrgemale ja kaugemale liikuda:)

Vaata rohkem