Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154442

Denim Dreami hulgimüügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tom Tailori, RG ja Ada Gatti brändide hulgimüük
* Välislähetused Pariisi, Hamburgi ja Madriidi
* Uute klientide leidmine
* Kõikide brändide, mida maaletoome näidiste administreerimine ja töökorraldus (näidiste kontroll, väljapanek, hindade panek, kokkupanek, showroomide ettevalmistamine presentatsioonideks)
* Koostöö teiste hulgimüügijuhtidega

Ootused kandidaadile

* Hea organiseerimis- ja koostöövõime
* Hea suhtlusoskus nii eesti kui ka inglise keeles
* Hea pingetaluvus
* B kategooria juhiluba
* Paidlikkus ning võimalus viibida töölähetustel

* Põhipalka + head tulemustasu müügitöös + tunnipalka näidiste administreerimisel
* Paidlikku tööaega
* Põnevat ning mitmekülgset tööd
* Võimalust viibida välislähetustel
* Sõbraliku kollektiivi

Lisainfo

Sooviavaldus palun saata hiljemalt 9. juunil 2008
Töö algus 25. juunist!

Tööpakkumise number
#154442

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2008

Põldma Kaubanduse AS tegeleb teksa- ja vabaajarõivaste jae- ja hulgimüügiga.
Firma on asutatud 1994 aasta lõpus ja seega tegutsenud juba pea 14 aastat.
Põldma Kaubanduse AS-il on õigus esindada mitmeid tuntuid kaubamärke Eestis
ning paljusid neist ka kogu Baltikumis: Guess, Tommy Hilfigeri, Lee Cooper, Big Star,
Miss Sixty, Energie, Tom Tailor, Pierre Cardin jne.

Vaata rohkem