Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438527

Demineerimismeeskonna demineerija

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vastutab demineerimismeeskonna demineerija erialaste tööde teostamise eest

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Vanemallohvitseride baaskursus
  • Demineerimiseriala kursuse tunnistus
  • B, C ja E kategooria juhtimisõigus
  • ADR lubade olemasolu
  • C-kategooria lõhkaja tunnistus
  • Eesti keele oskus C1 tasemel
  • Inglise keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Tasuta esmast arstiabi ja hambaravi teenuse kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi
  • Teenistuseks vajalikku erialast ja täiendkoolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Vähemalt üks läbitud rahvusvaheline missioon CMD või IEDD spetsialistina
  • Eelnev töökogemus demineerimismeeskonnas
  • Riigisaladuse loa olemasolu

Tööpakkumise number
#438527

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2016
Kuulutus sisestati:
31. august 2016

Pioneeripataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev allüksus, mis viib ajateenijatele kui ka tegevväelastele läbi pioneerialast väljaõpet. Pioneeride ülesandeks on tõkestada, aeglustada või peatada vastase üksuste ja tehnika liikumine ning samal ajal tagada enda üksuste transpordi sujumine. Pioneeripataljoni allüksusena tegutseva Kaitseväe demineerimiskeskuse koosseisus teenivad elukutselised tegevväelastest demineerijad, keda valmistatakse ette nii välisoperatsioonideks kui ka tegevuseks kodumaal.

Vaata rohkem