Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62784

Demineerimismeeskonna autojuht-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Demineerimisülesannete täitmine siseriiklikult ja rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel. Ametikoha auaste kapral.

Ootused kandidaadile

  • kuni 32 aastat vana
  • vähemalt põhiharidus
  • läbitud ajateenistus auastmes „reamees” või „kapral”
  • autojuhiluba, kategooriad B, C, soovitavalt ka E
  • riigikeele oskus kõrgtasemel
  • kohtulikult karistamata
  • füüsiliselt ja vaimselt terve
  • kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

  • teenistus professionaalses meeskonnas
  • erialane koolitus
  • osalemine rahvusvahelistel sõjalistel operatsioonidel
  • eneseteostusvõimalus
  • stabiilne palk ja töökoht
  • teenistuskoht Tapa linn
  • soovijatele majutus ühiselamus, tasuta interneti- ja televisiooniühendus, ametikorteri võimalus
  • netopalk kuus orienteeruvalt 6500 krooni, rahvusvahelistel operatsioonidel toimub tasustamine vastavalt kehtivatele õigusaktidele (~ 20 000 krooni)

Lisainfo

CV, avaldus ning nõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad palume saata märgusõnaga „Kandideerimine“ aadressil Loode 35 Tapa 45106 Lääne-Virumaa

Kontaktisik veebel Kersti Kressa, telefon 717 2814.

Tööpakkumise number
#62784