Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169346

Delphi spetsialisti

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Delphi asjatundjat/haldajat oma Soome kliendile. Haldustöö lisaks on tulevikus võimalus
hakata arendama praegust süsteemi .NET-keskonnas.

Ootused kandidaadile

Delphi kogemus
Soome ja inglise keel

Head palka ja korralikke töötingimusi tunnustatud ettevõtetes.

Lisainfo

CV saata inglise või soome keeles.

Tööpakkumise number
#169346

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
16. november 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem