Värsked tööpakkumised

Delphi programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119148

Tööpakkumise number

119148

Töö kirjeldus

Vihmapuu programmeerijad lahknevad kahte gruppi. Delphi programmeerijad on pisem ja kõrge kvalifitseeritusega programmeerijate grupp, kelle ülesandeks on firma põhiprodukti arendus ja teisele osakonnale mõeldud tööriistade loomine. Töö on väga rutiinivaba ja loovust soodustav. Konveierimeetodit ei kasutata ja pole vajagi. Põhiline töö käib Delphi programmeerimiskeskkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Inimene, kes oskab programmeerida ühes keeles, oskab kiirelt üle minna ka teisele sarnasele keelele. Selle pärast ei eelda me kandidaadilt kindlasti just Delphi programmeerimisoskust. Delphi mittetundmise taandab näiteks pikk töökogemus Javas või muus OOP keeles või heade tulemustega lõpetatud kõrgharidus informaatika/IT vallas.

Kindlad nõudmised
• OOP süviti tundmine ja vähemalt ühe OOP põhise keele väga hea tundmine.
• andmebaasisüsteemide tööpõhimõtte tundmine
• eelnev töökogemus tarkvaraarenduses
• hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
• kannatlikkus vigade väljaselgitamisel ja parandamisel

Kasuks tuleb
• programmeerimisoskus Delphis
• MySQL tundmine
• informaatika alane kõrgharidus või selle omandamine.

Vihmapuu ei vaja hordide kaupa konveiertöö tegijaid. Seetõttu on ka meie nõudmised kõrged ning kui inimene meie ootustele vastab, siis kindlasti pakume talle ka väga head palka.

Lisaks:
• huvitav ja rutiinivaba töö
• üldteada tore ja pingevaba seltskond, kellega tihti pidusid ja muud ette võetakse.
• toetame pooleliolevat kõrghariduse saamist.
• Kena kontor Tartu kesklinnas
• võimalust välislähetusteks USA-sse
• sisekoolitust

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Vihmapuu OÜ on 2002. aastal asutatud tarkvaraettevõte, mis on keskendunud meditsiini- ja ravikindlustusalase tarkvara tootmisele. Meie koostööpartner on USA-s asuv Raintree Systems Inc.
Meie toodangul on üle 25000 litsenseeritud kasutaja 47-s osariigis. Meie klientuur on oma olemuselt mitmepalgeline: alates perearstipraksistest lõpetades suurte haiglakettidega. Füsioteraapia suunal oleme saavutanud turuliidri positsiooni USA-s.