https://www.cvkeskus.ee/37545

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37545

Delphi programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja ülesandeks on majandustarkvara programmeerimine Delphis.


Ootused kandidaadile

  • programmeerimisalased kogemused
  • koostööoskus meeskonnas
  • erialane kõrgharidus või õpingud kõrgkoolis
  • hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea erialase inglise keele valdamine


Ettevõte pakub

  • arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas


Tööpakkumise number
#37545
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Delphi programmeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!