Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137603

Deli-töötajad Iiirimaale

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# klientide teenindamine
# deli korrashoid

Ootused kandidaadile

# kogemus klienditeeninduses ja/või toitlustuses (kiirtoidu müügi alal vms)
# hea inglise keele oskus suhtlemistasandil
# valmidus töötada Iirmaal vähemalt 6 kuud

Kasuks tuleb
#aktiivsus, sõbralikkus, positiivne ellusuhtumine

uusi väljakutseid, töötamise võimalust inglise keelses keskkonnas, majutuse võimalust

Tööpakkumise number
#137603

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 130 - 140 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Palk näidatud netos. Sõltuvalt kandidaadi kogemusest võib pakutav töötasu olla suurem.

Koostöös Iirimaal tegutseva personaliotsingu firmaga otsime Deli-töötajaid Iirmaale Nenagh ´i linna. Deli on kiirtoidu koht, mis on pisut sarnane Stockmannis tegutsevaga. NB! Deli ei ole hamburgerirestoran. Tööülesanded on klienditeenindus Delis, erinevate jookide ja võileibade valmistamine etteantud retseptuuri põhjal jms

Vaata rohkem