Värsked tööpakkumised

Deli töötaja (kiirtoitlustus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59651

Tööpakkumise number

59651

Töö kirjeldus

Pakume tööd klienditeenindajale Iirimaale Deli counteri(te)sse. (NB Deli ei ole hamburgerite ja friikartulite müügikoht. Pigem on sarnasused kohvikutega). Pakkumisi on erinevatesse Iirimaa linnadesse ja maakondadesse.

Peamised tööülesanded:

- Klientide teenindamine
- Retseptipõhiste (soojad võileivad, toormahlad, kohvi jms valmistamine)
- Arveldused klientidega jms
- Töötasu ca 8 eur/t

Nõudmised kandidaadile

- Inglise keele oskust heal suhtlemistasandil
- Valmisolekut töötada Iirimaal 1-aastase töölepingu alusel (sisaldab puhkust ca 1 kuu),
- Tahet töötada klienditeenindajana
- Kohusetundlikkus
- Sõbralikkus

- Töötasu alates 7.65 - 8.00 eur/tunnis (ca 19 000 - 20 000 eek/kuus)
- 39-44 töötundi nädalas, ületunnid on võimalikud aeg - ajalt.
- Majutuse maksumus on ca 50 - 70 eur/nädalas (ca 3000 - 4300 eek/kuus).
- Võimalust töötada välismaal
- Praktiseerida oma keeleoskust

Lisainfo

Mingisuguse ettekujutuse pakutavast töökohast saate Stockmanis asuvast Deli osakonnast, kuid see pole täiesti sarnane Iirimaal olevatega

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. august 2006
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2006